Avcılar Su Arıtma Servisi

Avcılar Su Arıtma Servisi

ÖRPA Su Arıtma Servisi olarak 18 yıldan bu yana İstanbul Avcılar ilçesinde  her marka su arıtma cihazları için özel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Su arıtma cihazlarınızın bakımı, tamiri, teknik servis hizmeti, filtre değişimi işlemleri için iletişim sayfamızdan ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Waterbox, Watergold, İhlas Aura Cebilon ve BMS marka su arıtma cihazları başta olmak üzere her marka su arıtma cihazının filtre değişimi işlemlerini özenle yapmaktayız. Uzman teknik ekibimiz tarafından her marka su arıtma cihazının filtre değişim işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Tüm filtre değişim işlemlerimizde, değişim yapılan su arıtma markasına ait orijinal ithal filtreler kullanılmaktadır.

Su arıtma cihazlarında meydana gelen su kaçırma arızaları, kovan arızaları, pompa arızaları, atık su sistemi arızaları gibi arızalar konusunda her zaman bizi arayabilirsiniz. Avcılar, Firuzköy, Denizköşkler, Esenyurt, Beylikdüzü, Yakuplu, Hadımköy, Büyükçekmece, Çatalca, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Başakşehir, Gürpınar, Kıraç bölgelerinde teknik servis ve filtre değişim hizmetlerimiz aynı gün yapılmaktadır.

Kendi ithalatımız olan Watergold marka su arıtma cihazlarımızı en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Piyasadaki su arıtma fiyatları ile karşılaştırıldığında en ucuz ve en kaliteli su arıtma cihazı olan Watergold su arıtma cihazlarını kredi kartına taksit seçenekleriyle satın almanız mümkündür.

Ayrıca fabrikalar, yemekhaneler, okullar, kafeteryalar, restoranlar, kafeler gibi kurumlar için endüstriyel su arıtma çözümlerimiz mevcuttur. Endüstriyel su arıtma cihazları fiyatları ve sistem kurulumları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aklınıza takılan her konuda bizi aramaktan çekinmeyin.